O KOMODI

Komodi je půjčovna krásného nábytku zaměřená především na mid-century, industrial a současný design. 

PROČ KOMODI? 

Protože váš event si zaslouží více než jen skládací židle. Místo toho vám nabídne autentický designový nábytek. Z Komodi si kromě krásného nábytku a individuálního přístupu odnesete návrh koncepce, kreativní styling. Vlastně si ten nábytek odnášet sami ani nemusíte, i s tím vám umím v případě zájmu pomoct.

Komodi nábytek se hodí pro všechny možné účely od svateb, módních přehlídek, firemních večírků, pop-upů až po videoprodukce, house staging a photoshooting.

JAKÝ PŘÍBĚH STOJÍ ZA KOMODI?

Jmenuji se Kristýna a několik let jsem se věnovala organizování různých typů eventů. Od těch velkých release parties pro velká jména jako Reebok, adidas, Nike a další brandy, přes koncerty, pop-upy na zahraničních veletrzích, až po menší komornější a komunitní akce jako vernisáže, divadla a debaty se zajímavými osobnostmi.

V průběhu mé práce event manažera jsem se pravidelně potýkala hlavně s jedním problémem a tím bylo vybavení. Nábytek, který půjčovny nabízely, byl nehezký a celková nabídka byla opravdu bídná. Plastové skládací židle, nebo naopak opulentní nábytek s návleky a mašlemi jsem prostě nemohla skousnout. A jelikož je mou vášní designový mid-century nábytek, na který doslova číhám a následně lovím napříč všemi bazary v České Republice, rozhodla jsem se propojit lásku k nábytku se svojí znalostí z oblasti eventů a vytvořila jsem pro vás půjčovnu krásného nábytku – Komodi!

STAČÍ ZAVOLAT

Sbírku nábytku neustále rozšiřuji. Začala jsem ve svém bytě, kde se postupně hromadil nábytek jako pro 10 velkých rodin, ale od ledna 2019 se můžete osobně zastavit do Komodi showroomu na Palmovce. Po předchozí domluvě se s vámi velmi ráda osobně potkám, ukážu vám veškerý nábytek, dekorace a možnosti, které budou k dispozici. V případě zájmu společně navrhneme koncept rozmístění podle vašich preferencí a vybereme nábytek, který bude pro vás ten pravý. Budu se těšit na spolupráci! 

Kristýna z Komodi

Navštivte Komodi

Novákových 885/35

Praha 180 00

Metro B Palmovka

Sledujte Komodi